Aktualności

Tutaj znajdziesz wybrane aktualności dotyczące naborów.

Przedstaw nam swój pomysł. Chętnie pomożemy Ci w doborze odpowiedniego konkursu i poprowadzimy przez proces pozyskania i rozliczenia dotacji.

DOLNOŚLĄSKIE: 30 mln zł dla firm z subregionu wałbrzyskiego na inwestycje w efektywność energetyczną i gospodarkę niskoemisyjną

DOLNOŚLĄSKIE: 30 mln zł dla firm z subregionu wałbrzyskiego na inwestycje w efektywność energetyczną i gospodarkę niskoemisyjną

6 lutego 2026 r. rusza nabór w działaniu 9.4 „Transformacja gospodarcza”, w którym mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa z subregionu wałbrzyskiego mogą pozyskać dofinansowanie na inwestycje w zakresie zwiększania efektywności energetycznej. Do rozdysponowania jest 30 mln zł, a wnioski można składać do 31 marca 2026 r.

więcej

Zaufali nam: